Vážení přátelé,
omlouvám se, ale ze zdravotních důvodu k 31.3.2017 na nějaký čas ukončuji provoz...děkuji za pochopení a přeji Vám krásné dny :-)

Karla Kasalová

Lávové kameny

Masáž lávovými kamany ( hot stones ) se díky svému účinku právem řadí mezi královnu masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Nejen že je tato masáž, jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu, ale dokáže v těle neskutečně probudit energii.

Provádí se za pomoci teplých lávových kamenů, speciální techniky hmatů a aromatického oleje, který se zahřeje v teplé lázni.

Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu a pocházejí z havajských ostrovů. Mají mimořádně silnou energetickou vibraci.

Účinky masáže:
Právě horké kameny dokáží povzbudit činnost orgánů. Znovu obnovený tok energie klienta uklidní, uvolní a odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje se očistný proces, detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla.
Horký tlak kamenů proniká ihned do svalů. Dochází tak k uvolnění křečí, ztuhlosti, bolesti a k regeneraci tkání.
Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém.
Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Důležitý je vynikají relaxační účinek masáže na celkovou psychiku.

Kontraindikace:
Alergie na teplo, infekční onemocnění, záněty, horečka, pooperační stav, rýma, antibiotika, různá poranění, modřiny, kožní problémy, sluneční popáleniny, křečové žíly, onemocnění srdce, vysoký krevní tlak, diabetes, epilepsie, silná bolestivá menstruace, těhotenství.
Název proceduryDélka proceduryCena procedury
Lávové kameny - záda + šíje60 min560 Kč:: objednat ::
Lávové kameny - záda, šíje, hýždě, nohy ze zadu90 min840 Kč:: objednat ::
Lávové kameny - celé tělo včetně obličeje a dekoltu120 min990 Kč:: objednat ::