Vážení přátelé,
omlouvám se, ale ze zdravotních důvodu k 31.3.2017 na nějaký čas ukončuji provoz...děkuji za pochopení a přeji Vám krásné dny :-)

Karla Kasalová

Havajská masáž- lomi lomi

Havajská masáž je spojení kouzla a harmonie, při které se dostanete do hladiny alfa a omega, a tak se snadno odpoutáte od každodenní reality a soustředíte se jen a jen na svou relaxaci. Je to naprosté uvolnění celého těla, mysli a duše.

Havajská masáž je propojení relaxační masáže celého těla s tóny podmanivé hudby a vůní exotických olejů. Ruce a předloktí doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů.

Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií.

Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.

Tato ojedinělá metoda je odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech jako rituální masáž. Našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. (Lomi Lomi - havajsky předloktí).


Název proceduryDélka proceduryCena procedury
Havajská masáž- lomi lomi - záda a šíje60 min560 Kč:: objednat ::
Havajská masáž- lomi lomi - záda a šíje s lávovými kameny60 min660 Kč:: objednat ::
Havajská masáž- lomi lomi - záda, šíje, nohy ze zadu90 min840 Kč:: objednat ::
Havajská masáž- lomi lomi - záda, šíje, nohy ze zadu s kameny90 min940 Kč:: objednat ::
Havajská masáž- lomi lomi - celé tělo- nohy ze zadu, ze předu, ruce120 min990 Kč:: objednat ::
Havajská masáž- lomi lomi - celé tělo s kameny- nohy ze zadu, ze předu, ruce120 min1 090 Kč:: objednat ::