Vážení přátelé,
omlouvám se, ale ze zdravotních důvodu k 31.3.2017 na nějaký čas ukončuji provoz...děkuji za pochopení a přeji Vám krásné dny :-)

Karla Kasalová

Autotrakční lehátko

Přijďte se vyvěsit na lehátko bez oprátky :-)

první terapie cca 15 min - ZDARMA!!!

další terapie - využití pernamentky :

5x terapie 150,- Kč
10x terapie 270,- Kč
20x terapie 540,- Kč

Autotrakční lehátko

Autotrakční lehátka vyrábí firma Dolejší již od roku 1991. Bylo vyvinuto pro preventivní a léčebné využití při bolestech a onemocnění zad, páteře a pohybového systému. Trvalé jednostranné zatížení, ať už v poloze v sedě nebo ve stoje, tak typické pro náš současný život, vede postupně k přetížení a následně k poškození přetěžovaných částí těla:
přetížení žilního oběhu dolních končetin
přetížení meziobratlových plotének
přetížení kyčelních kloubů
přetížení vnitřních orgánů (v poloze v sedě)
Obrácená poloha na autotrakčním lehátku vyrovnává tyto důsledky přetížení tím nejpřirozenějším a nejefektivnějším způsobem. 

Účinky obrácené polohy

Účinky na kostru:
V obrácené poloze na autotrakčním lehátku se svaly rychle uvolňují a páteř se citelně prodlouží už po několika minutách. Toto prodlužení je způsobeno znovunasátím tekutiny do jádra ploténky, které vyživuje chrupavku. Tím dochází k regeneraci meziobratlových plotének. Vzhledem k tomu, že pro bolesti zad je charakteristické jejich opakovaní a věkem dochází k degenaraci, je to důvod pro pravidelné používání lehátka. Obrácenou polohou na autotrakčním lehátku dosahujeme:
předcházení vzniku statických poruch páteře(skolióza) u mladých jedinců v období růstu
prevence vzniku bolestivých vertebrogenních stavů (bolestí zad)
léčby všech bolestivých vertebrogenních syndromů
léčby poruch statiky páteře mladých jedinců (vadné držení těla, skoliotické a kyfotické držení těla, léčby skolióz všech stupňů


Pozitivní účinky má i na krevní oběh, plíce, mozek, vnitřní orgány atd

více informací najdete na www.lehatko.cz